Abone Merkezi 0212 551 74 74
Digiturk Elektrik Kampanyası
Digiturk Elektrik Kampanyası

Elektrik faturanız 130 TL’nin üzerindeyse Digiturk paketlerine ücretsiz sahip olabilir, ayrıca sabitlenen elektrik birim fiyatı sayesinde zamlardan etkilenmezsiniz. Şimdi elektriği Digiturk’ün kampanyasıyla ETİC eletrikten alın, fatura miktarınıza karşılık gelen Digiturk paketine hemen sahip olun ve elektrik birim fiyatınızı sabitleyin!


FİYATLAR

 
İlk ay Belgesel, Çocuk, Sporsever Paketleri
ve LİG TV açık ! (*)
Üstelik kurulum hediye !
 
Elektrik Fatura Aralığı (TL)
Digiturk Paket İçerikleri (*)
Taahhüt Süreleri
 
130-300 Giriş + 1 Keyif (***) 24 ay  
300-600 Giriş + 2 Keyif + Film veya Dizi Paketi+HD 24 ay  
300-600 Giriş + Sinema veya Dizi Paketi + Dilediğin Zaman İzleme Özellikli Digiturk Plus 24 ay  
600-800 Giriş + 2 Keyif + Film + Dizi+Dilediğin Zaman İzleme Özellikli Digiturk Plus 24 ay  
600-800 Giriş + Şampiyonlar Paketi + HD 12 ay  
600-800 Giriş + Super Lig Paketi 12 ay  
800-1100 Giriş + 2 Keyif + Film Paketi+ Super Lig Paketi+HD 12 ay  
800-1100 Giriş + Film + Super Lig Paketi + Mobil Lig Tv Paketi + HD 12 ay  
1100-1575 Giriş + 2 Keyif + Film Paketi + Dizi Paketi +  Süper Lig Paketi+HD+Mobil Lig TV Paketi+Dilediğin Zaman İzleme Özellikli Digiturk Plus 12 ay  
1575-1800 Giriş + Belgesel + Çocuk + Sporsever +  + Spor Extra + Süper Lig Paketi+ Film Paketi + Dizi Paketi+ Yetişkin Paketi+ Dilediğin Zaman İzleme Özellikli Digiturk Plus 12 ay  
1820-2250 Giriş + Belgesel + Çocuk + Sporsever + Spor Extra + Süper Lig Paketi+ Film Paketi + Dizi Paketi + Avantaj Yetişkin+ Mobil Lig TV Paketi  + Dilediğin Zaman İzleme Özellikli Digiturk Plus 12 ay  

 

Elektrik Fatura Aralığı (TL)
Digiturk Paket İçerikleri (**)
Taahhüt Süreleri
 
130-300 Turksat Giriş Paketi + Ulusal HD Paketi 24 ay  
300-600 Turksat Giriş + Taraftar Paketi 12 ay  
600-800 Turksat Giriş + Şampiyonlar Paketi + Lig Tv HD 12 ay  
800-1100 Turksat Giriş + Super Paket + Super Lig Paketi + Lig TV HD + Mobil Lig TV 12 ay  
1100-1575 Turksat Giriş + Super Paket + Süper Lig Paketi + Spor Ekstra + Lig TV HD + Mobil Lig TV Paketi+Yetişkin Paketi 12 ay  

 

*) Eutelsat paketlerinde geçerlidir. İşyeri kullanıcılarının paketlerine Lig TV ve Film/Dizi eklenemez. Bir aylık hediye Lig TV paketine Fenerbahçe-Galatasaray derbisi dahil değildir. Keyif Paketleri: Belgesel, Çocuk, Sporsever paketleri arasından seçilebilir. 130-300 TL Elektrik fatura aralıkları dışında mevcut Digiturk abonelerine 5 TL / ay daha az indirim uygulanır.

 

(**) Turksat paketlerinde geçerlidir. Ulusal HD Paketi : Turksat uydusundan HD yayın yapan ulusal kanalları kapsar. Lig TV HD Paketi : Turksat uydusundan HD yayın yapan ulusal kanalları ve Lig TV HD'yi kapsar. 130-300 TL Elektrik fatura aralıkları dışında mevcut Digiturk abonelerine 5 TL / ay daha az indirim uygulanır.

 

(***)Bu baremlerdeki ücretsiz Keyif paketleri sadece bu kampanya ile yeni Digiturk abonesi olacak müşterilerimiz için geçerlidir. 24 ay taahhüt ile ilk 12 ay HD Servisi Ücretsizdir.

 

(****) Hediye Digiturk Play Premium üyeliği www.digiturkplay.com.tr web sitesinden veya Digiturk Play uygulaması ile akıllı cep telefonlarından ve tabletlerden izlenebilir.

KURULUM

12 ay taahhütlü Hediyeli Digiturk Dizi paketine üye olan abonelerimize kurulum ücretsiz! üstelik 20 TL deçerindeki aktivasyon bedeli hediye!


Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise Digiturk çanak anten kurulmaz, Mevcut bireysel veya merkezi bina Digiturk uydu sistemine bağlantı yapılır. ücretsiz servis kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belde belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICI

Digiturk Giriş Paketi kampanya avantajı ile üye olan müşterilerimize Digiturk Uydu alıcısı, abonelik süresi boyunca abonelerimizin kullanımına verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, Digiturk Giriş Paketi aboneliğiniz süresi boyunca, Digiturk servis garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcı ile değiştirilir.

 

DETAYLAR

Elektrik kampanyası ile her ihtiyaca uygun, elektrik aboneliği fırsatları, ister evinize ister iş yerinize esnek paket seçenekleri!


• Digiturk'e yeni üye olanlara LİG TV* ve tüm keyif paketleri 1 ay açık!
• Elektrik güvence bedeli yok!
• Digiturk kurulum ücreti yok!

 

Digiturk elektrik kampanyası ile elektrik aboneliği satın alarak en yeni filmleri, en sevdiğin dizileri, en popüler yarışmaları, belgeselleri ve daha yüzlerce çocuk, yaşam, müzik ve spor temalı programı artık ne zaman istersen, nerede istersen izleyebilirsin.
Birbirinden avantajlı Digiturk paketlerini inceleyin,
elektrik faturanıza ve size uygun paketi bulun!

 

* Eutelsat paketlerinde geçerlidir. İşyeri kullanıcılarının paketlerine Lig TV ve Film/Dizi eklenemez. Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, üyeliğindeki paketlerinde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebileceklerdir.

 

Elektrik tedarik hizmetini IC İçtaş Elektrik Toptan Satış ve Ticaret A.Ş. (“ETİC”) sunmaktadır. EPDK’nın 18.03.2015 tarihli 29299 sayılı Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği'nin 20. maddesinde belirlenmiş koşulları sağlayan tüketicilerin bu koşulları taşıdıklarının ETİC lehine onaylanması halinde bu kampanyadan faydalanabilecektir. Tutarı 130 TL’yi aşan en son elektrik faturanıza ETİC lehine onay verilmesini müteakip, kampanya kapsamında elektrik fatura tutarınıza göre belirlenmiş olan Digiturk paket indirimden faydalanabilirsiniz. Digiturk abonelerinin kampanya kapsamında hak kazandıkları Digiturk paket indirim tutarları Digiturk faturalarına yansıyacaktır.

 

ETİC aboneliği başlangıç tarihinden itibaren senelik elektrik tüketim miktarı, seçilen paketteki tüketim miktarının alt limitine ulaşabilmelidir. Digiturk’te kurulum ücretsiz, aktivasyon Eutelsat uydusu için 24 Aylık tahhut için 35 TL, 12 Aylık tahhut için 25 TL; Turksat uydusu için 30 TL’dir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca ETİC tarafından sunulan elektrik tedarik hizmeti karşılığında verilen Digiturk Paket indirimlerinin azami 3 aylık toplam tutarı ETİC tarafından aboneye faturalandırılacak olup, Digiturk tarafından sunulan diğer ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

 

Uygulanacak elektrik enerjisi birim satış bedeli, taahhüt süresince sabit kalacak şekilde, ETİC aboneliğinin başladığı ay geçerli olan EPDK’nın yayımladığı güncel “Diğer Tüm Dağıtım Sistemi Kullanıcıları”nda yer alan tarife birim fiyatıdır.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digiturk Elektrik Kampanyası kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?


Evet, hem DIGITURK hem de ETİC üyeliği için ayrı ayrı taahhüt verilmesi gerekiyor. Taahhüt süreleri elektrik fatura aralığınız ve seçtiğiniz Digiturk paketlerine göre 12 ay ile 24 ay arasında değişmektedir.

 

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

 

Elektrik faturası aylık ortalama bedeli 130 TL ve üzerinde olan herkes kampanyamıza başvurabilir. Başvurunuz sonucunda Elektrik EPDK'nın güncel Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğin’e uygunluğu ETİC lehine onaylanmış Serbest Tüketiciler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

 

ETİC Elektrik ile Serbest Tüketici olursam elektrik arızalarından kim sorumlu olacak?


ETİC Elektrik sadece elektrik tedarikçiniz olacak yani size sadece elektrik satışı gerçekleştirecek ve faturalayacaktır. Elektrik altyapınızın sorumluluğu EPDK tarafından mevcut dağıtım firmanıza verilmiştir ve değiştirilemez. Dolyasıyla elektrik altyapınızdaki bakım, arıza, sayaç okumalarınızdan mevcut dağıtım firmanız sorumlu olmaya devam edecektir. ETİC’den daha avantajlı elektrik alırken, elektrik altyapınızın kalitesinde kesinlikle bir değişiklik olmayacaktır.

 

Elektrik faturamdaki birim elektrik fiyatında bir değişiklik olacak mı?


Hayır. Uygulanacak elektrik enerjisi birim satış bedeli, taahhüt süresince sabit kalacak şekilde, ETİC aboneliğinin başladığı ay geçerli olan EPDK’nın yayımladığı güncel “Diğer Tüm Dağıtım Sistemi Kullanıcıları”nda yer alan tarife birim fiyatıdır.

 

Elektriğimi ETİC'den almak için benim yapmam gereken bir şey var mı?


Sadece Digiturk bayisinin veya yetkili kuryenin sizi ziyareti sırasında gerekli evrakları sağlamanız ve imzalamanız yeterli olacak. Diğer tüm işlemleri Digiturk bayileri ETİC firması aracılığı ile tamamlayarak geçişinizi sorunsuz biçimde sağlayacaktır.

 

Digiturk'üm ne zaman kurulacak?


Kampanyaya katılımınız onaylandıktan ve ETİC firması ile sözleşmenizi imzaladıktan sonra en kısa sürede Digiturk kurulumunuz ücretsiz gerçekleştirilecek ve elektrik faturanıza karşılık gelen ücretsiz Digiturk paketinizi izlemeye başlayacaksınız. Elektriğinizi ETİC firmasından almaya hak kazanmanız  en az 20 gün, ortalama 45 gün sürecektir. Eğer bu süre içerisinde elektriğinizi ETİC firmasından almaya hak kazanamazsanız Digiturk aboneliğinize farklı bir kampanya ile devam edebilirsiniz veya Digiturk bayisi tarafından Digiturk aboneliğiniz hiçbir ücret alınmadan sonlandırılır.

 

Mevcut DIGITURK üyesiyim, elektrik kampanyasından faydalanabilir miyim?


Evet. Faturanızdan düşecek indirim miktarı için lütfen yukarıdaki tabloyu inceleyiniz veya Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 473 96 96) detaylı bilgi isteyiniz.

 

İş yerindeki Elektrik Aboneliğim ile Evime Digiturk Paketi alabilir miyim?


Evet. İş yerinizdeki elektrik faturanız sizin isminize ise, evinizde de aynı isimde Digiturk aboneliği ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

Diğer DIGITURK paketlerinden de faydalanabiliyor muyum?


Evet, kampanya kapsamındaki Digiturk paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0212 441 0 473) üyeliğinize ekleyebilirsiniz. İşyeri kullanıcılarının paketlerine Lig TV ve Film/Dizi paketleri eklenemez.

 

Elektrik Kampanyası kapsamında, faturalarımı nereye ödüyor olacağım?


Elektrik kampanyası kapsamında, hem DIGITURK hem de ETİC ile üyelik sözleşmesi imzalarsınız. Üyeliğiniz boyunca, tarafınıza her iki firmadan ayrı ayrı iki fatura gönderilecektir. ETİC Elektrik faturalarınızı faturalarınızı PTT şubelerinden, Finansbank Şube ve Online Bankacılık hesabınızdan ÜCRETSİZ ödeyebilirsiniz.

 

Elektrik borç sorgulaması nasıl yapılır?


ETİC abonesi olduğunuzda borçlarınızı, ETİC müşteri hizmetleri 444 70 45 'i arayarak öğrenebilirsiniz.

 

Taahhüdümü bozmam durumunda ne olur?


Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca ETİC tarafından sunulan elektrik tedarik hizmeti karşılığında verilen Digiturk Paket indirimlerinin azami 3 aylık toplam tutarı ETİC tarafından aboneye faturalandırılacak olup, Digiturk tarafından sunulan diğer ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

 

Kampanya hakkında detaylı sorularım için nereden destek alabilirim?


DIGITURK müşteri hizmetlerini 0212 441 0 473 arayabilirsiniz. Elektrik aboneliğiniz ile ilgili sorularınız için ETİC müşteri hizmetleri 444 70 45 'i arayabilirsiniz.

 

DIGITURK kurulumu için bir bedel ödemem gerekiyor mu?


DIGITURK kurulumu ücretsizdir, aktivasyon bedeli üyeye aittir.

 

Üyelik kapsamında hangi keyif paketlerini seçebilirim?


Elektrik kampanyası kapsamında aşağıdaki keyif paketlerini seçebilirsiniz.
• Belgesel Paketi
• Çocuk Paketi
• Sporsever Paketi

 

ÜYE OL

Digiturk Elektrik Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473  görüşerek üyelik servis kurulum talep işlemlerinizi başlatabilirsiniz, veya İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

Tıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM