Abone Merkezi 0212 551 74 74
Digiturk Engelli kampanyası ile % 50 indirimli!
Digiturk Engelli kampanyası ile % 50 indirimli!

Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşleri Digiturk paketlerini %50 indirimli izlesin diye kampanya fırsatları devam ediyor.


FİYATLAR

Digiturk Engelli vatandaşlarımıza, gazilerimize, şehit eşlerine, vazife malulleri ve eşlerine % 50 indirimli kampanyası kapsamında belirtilen 11 TL'den başlayan indirimli fiyatlar tüm Eutelsat Digiturk Lig TV paketleri ( Film, Dizi, Keyif, Belgesel, Spor, Müzik Eğlence, Haber Dünya, Çocuk, Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar ) için geçerli olup, abone olacagınız paketin maçlarını ve kanallarını kapsamaktadır.


Digiturk Lig Tv Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (0 212 441 0 473) Digiturk Engelli vatandaşlarımıza, gazilerimize, şehit eşlerine, vazife malulleri ve eşlerine %50 fiyat indirimli Paketler kampanya fırsatı ile üyeliğini başlatabilirsiniz.

 

DİGİTURK PAKETLERİ

 

Giriş paketi

 

 

FİYAT

 

11

Giriş paketi+hd   18
Giriş+1 keyif   13,5
Giriş+film   23
Giriş+dizi   23
Giriş+superlig   49
Giriş+şampiyonlar   43,5
Giriş+taraftar   39,5
Giriş+şampiyon anadolu   31
Giriş+anadolu taraftar   23,5
Giriş+sporextra   25


KURULUM

Digiturk Giriş Paketi Turksat Kampanyası'ndan yararlanmak için 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Eğer binada Digiturk merkezi Sistemi varsa çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum esnasında alınır.

Eğer binada Digiturk bireysel veya merkezi uydu sistemi var ise çanak anten sistemi kurulmaz, Digiturk bina uydu sistemine bağlantı yapılır. ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belde belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır. 

UYDU ALICI

Digiturk uydu alıcı ile sadece eutelsat paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur.Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm Digiturk HD kanalları izleyebilirsiniz.

DETAYLAR

Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:

- T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
- Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
- Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
- Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
- Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

 

Belirtilen belgenin ibraz edilmesi halinde bu kampanya kapsamında sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır.
Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanya fırsatı kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Binamızda merkezi Digiturk anteni yok, kurulum için ne kadar ödeyeceğim?

- Hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.
 
Taahhütüm bozulursa ne öderim?
 

- Taahhüt verdiğiniz 12 aydan geriye kalan aylar için güncel fiyatlardan faturalandırılırsınız.
 

ÜYE OL

Digiturk  Engelli Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473  görüşerek üyelik servis kurulum talep işlemlerinizi başlatabilirsiniz, veya İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım!  

Tıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM