Abone Merkezi 0212 551 74 74
Digiturk Eutelsat Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi Kampanyaları
Digiturk Eutelsat Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi Kampanyaları

Digiturk Eutelsat Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi indirimli fırsat kampanyaları ile şimdi üye olana Digiturk Giriş Paketindeki yüzlerce kanal 3 Ağustosa kadar 29,99 TL, diğer aylar 45,99 TL'ye izleyebilirsiniz.

Lig Tv Anadolu Taraftar Eutelsat Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473 görüşerek üyelik kurulum talep başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

3 Ağustosa kadar Spor Extra Paketi hediye,
3 Ağustosa kadar Mobil Lig Tv hediye,
3 Ağustosa kadar Hd keyfi hediye,
İç Kurulum Ücretsiz!FİYATLAR

Digiturk Eutelsat Anadolu Taraftar Paketi kampanya indirim hizmetlerinden faydalanmak için Giriş Paketi ve Lig TV paketlerinden birine (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu, Anadolu Taraftar) üye olunması gerekmektedir.
 
Mobil Lig Tv ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Anadolu Taraftar maçları canlı izlenebilir. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçları izleyebilirsiniz.
 
Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçları İzle - Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilirsiniz.
 

Digiturk Eutelsat Anadolu Taraftar Paketi hemen abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (0 212 441 0 473) üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
 
Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Digiturk Eutelsat Anadolu Taraftar Paketi kampanya avantaj hizmeti sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ağustos tarihine kadar geçerlidir.
 

 

Eutelsat Digiturk Paketleri   3 Ağustosa kadar Diğer Aylar
Giriş + Anadolu Taraftar   39,99 TL 41,99 TL

KURULUM

 

Kampanya kapsamında Giriş ve Süper Lig paketlerine 18 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 80’lik-90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.
 

UYDU ALICI

Digiturk Eutelsat Lig Tv Anadolu Taraftar paketi kampanya avantaj fırsatları ile başlatacağınız yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
3 Ağustos 2017’ye kadar hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde;  Online İşlemler Merkezi’nden veya  0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.
 
 
 
 
Digiturk Lig Tv Eutelsat Anadolu Taraftar paketine; İngiltere Premier Ligi, Beko Basketbol Ligi, Yetişkin Paketi ve Mobil Lig Tv'yi ek paket olarak tanımlatabilirsiniz!

Mobil Lig TV; Mobil Lig Tv ile futbol heyecanını her zaman yanında taşı, Lig Tv'yi web'de, cepte, tablette, Digiturk Eutelsat Lig Tv Anadolu Taraftar Paketine abone ol izle.

Spor Ekstra Heyecanı; Spor Extra Hediye Paketi ile; İngiltere Premier Lig, Beko Basketbol Ligi, ATP Masters 1000 ve Wimbledon tenis turnuvalarını izle.

Daha Çok Kanal, Daha Çok Seyir Keyfi; Belgeselden çocuk kanallarına, müzikten spor kanallarına dilediğin paketi seç, dilediğin kanalın keyfini çıkar!

Digiturk Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Seninle; İster parkta, ister okulda, ister evde, ister yolda dilediğin zaman dilediğin yerde Digiturk Seyir Keyfin Hiç Bitmesin... Artık sevdiğin tüm programları televizyonda, web’de, cepte ve tablette, dilediğin yerde izleyebilir, hatta birinde izlemeye başladığın programa, diğerinde kaldığın yerden devam edebilirsin!

Digiturk Yetişkin Paketi Kanalları; Blue Hustler, Penthouse HD ve Playboy gibi dünyanın en prestijli ve kaliteli yetişkin kanallarının keyfini çıkar!
 

Futbol aşkının tutkusunun Lig Tv Paketlerine abone olmadan yaşayamayacağını bilenlere indirimli Lig'e Erken Gel Anadolu Taraftar Paketi kampanya fırsatları! Digiturk Eutelsat Anadolu Taraftar paketine kampanya fırsatları ile abone olarak Spor Toto Süperlig  2015- 2016 Anadolu Taraftar Paketinde bulunan takımların tüm maçlarını izleyebilirsiniz:

 

 • Osmanlıspor FK
 • Ç.Rizespor
 • Kasımpaşa
 • Antalyaspor
 • Akhisar Belediye
 • Başakşehir
 • Torku Konyaspor
 • Gaziantepspor
 • M.Sivasspor
 • Kayserispor
 • Gençlerbirliği
 • Eskişehirspor
 • Mersin İY

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digiturk Eutelsat Anadolu Taraftar paketi kampanyasının hediye süresi bitiminde Yetişkin, Spor Extra ve Mobil Lig Tv paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?

 

Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig Tv paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden veya Digiturk Lig Tv Müşteri Hizmetleri’ni arayarak izlemek istediğiniz dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

ÜYE OL

Digiturk Eutelsat Lig Tv Anadolu Taraftar Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473  görüşerek üyelik servis kurulum talep işlemlerinizi başlatabilirsiniz, veya İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

Tıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM