Abone Merkezi 0212 551 74 74
Digiturk Eutelsat Süper Lig Anadolu Şampiyonlar Paketi Kampanyası
Digiturk Eutelsat Süper Lig Anadolu Şampiyonlar Paketi Kampanyası

Digiturk Eutelsat Süper Lig Anadolu Şampiyonlar Paketi indirimli fırsat kampanyaları ile şimdi üye olana Digiturk Giriş Paketindeki yüzlerce kanal 3 Ağustosa kadar 29,99 TL sonraki aylarda sadece 56,99 TL'ye izleyebilirsiniz.

Süper Lig Anadolu Şampiyonlar Eutelsat Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473 görüşerek üyelik kurulum talep başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

3 Ağustosa kadar Spor Extra Paketi hediye.
3 Ağustosa kadar Süper Lig hediye.
3 Ağustosa kadar kadar Hd keyfi hediye!

İç kurulum ücretsiz.

 

 


FİYATLAR

Turksat Digiturk Paketleri   3 Ağustosa kadar Fiyat Hd'li Fiyat    
Giriş + Anadolu Şampiyonlar   29,99 TL 56,99 TL 63,99 TL    

 

 

 

KURULUM

Kampanya kapsamında Giriş ve Süper Lig paketlerine 18 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 80’lik-90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.
 

 

 

UYDU ALICI

18 ay taahütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi kapsamında üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
3 Ağustos 2017’ye kadar hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde;  Online İşlemler Merkezi’nden veya  0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.
 
 
Digiturk Süper Lig Eutelsat Anadolu Şampiyonlar paketine; İngiltere Premier Ligi, Beko Basketbol Ligi, ve Mobil Süper Lig' i  ek olarak ekletebilirsiniz!
 
 

Mobil Süper Lig; Mobil Süper Lig ile futbol heyecanını her zaman yanında taşı, 

 

Süper Lig'i web'de, cepte, tablette, Digiturk Eutelsat Süper Lig Anadolu Taraftar Paketine abone olabilirsiniz.
 
Spor Ekstra Heyecanı; Spor Extra Paketini ekleterek; İngiltere Premier Lig, Beko Basketbol Ligi, ATP Masters 1000 ve Wimbledon tenis turnuvalarını izleyebilirsiniz.
 
Daha Çok Kanal, Daha Çok Seyir Keyfi; Belgeselden çocuk kanallarına, müzikten spor kanallarına dilediğin paketi seç, dilediğin kanalın tivi'nin keyfini çıkar!
 
Digiturk Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Seninle; İster parkta, ister okulda, ister evde, ister yolda dilediğin zaman dilediğin yerde Digiturk Seyir Keyfin Hiç Bitmesin... Artık sevdiğin tüm programları televizyonda, web’de, cepte ve tablette, dilediğin yerde izleyebilir, hatta birinde izlemeye başladığın programa, diğerinde kaldığın yerden devam edebilirsin!

 

Futbol aşkının tutkusunun Süper Lig Paketlerine abone olmadan yaşayamayacağını bilenlere indirimli Lig'e Erken Gel Süperlig Anadolu Şampiyonlar kampanya fırsatları! Digiturk Eutelsat Süperlig Anadolu Şampiyonlar paketine kampanya fırsatları ile abone olarak Spor Toto Süperlig  2016- 2017 Süperlig Anadolu Şampiyonlar Paketinde bulunan takımların tüm maçlarını izleyebilirsiniz.

 

  • Trabzonspor
  • Bursaspor

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

Hediye süresi sona erdiğinde Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketlerinden faydalanmaya devam etmek için ne yapmalıyım? Spor Extrave Mobil Süper Lig paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz. · Taahhütüm bozulursa ne öderim?

ÜYE OL

Digiturk Eutelsat Süper Lig Anadolu Şampiyonlar Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473  görüşerek üyelik servis kurulum talep işlemlerinizi başlatabilirsiniz, veya İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

Tıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM