Abone Merkezi 0212 551 74 74
Digiturk Film Paketi Eutelsat Kampanyası
Digiturk Film Paketi Eutelsat Kampanyası


Digiturk Film Paketi + HD ve yüzlerce kanal ilk 3 ay 19,99 TL!

 

  • Kurulum Aktivasyon ücretsiz,
  • İlk ay Lig Tv ve Spor Extra hediye,
  • 12 ay Hd hediye!

FİYATLAR


• Her ay 1000 film, ayda 100 yeni filmi izleyebilirsiniz.
• Film paketinde oynanan tüm filmleri Tv’de, Web’de, Cepte ve Tablette dilediğiniz an ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. 
• 9 adet Hd görüntü kalitesi ve Dolby Surround ses kalitesiyle toplam 10 film kanalı ve filmleri 3D izleme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
• Türkçe dublaj veya Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri ile Film Keyfi sizi bekliyor.

 

Digiturk Giriş paketi + Film Paketi ilk 3 ay 19,99 TL kalan aylar 35,99 TL.

 Digiturk Paketi
İlk 3 ay Kalan Aylar 
Giriş + Film Paketi
19,99 TL 39,99 TL

 

KURULUM

Digiturk Giriş Paketi + Film Paketi Kampanya avantajlarından faydalanmak için abone merkezi müşteri hizmetlerini arayarak 0(212) 551 74 74 üyeliğinizi başlatabilirsiniz. 12 ay taahhütlü Film paketine abone olan kullanıcılarımıza kurulum ücretsiz! Binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina uydu sistemine bağlantı yapılır. ücretsiz kurulum hizmetine 20 m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servisimizce kurulum anında alınır.

UYDU ALICI

Digiturk uydu alıcısı, abonelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+HD paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 39,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 03 Mart 2015’e kadar yeni üyelikte geçerlidir. Bu kampanyadan Turksat uydusu üzerinden yararlanmak için Turksat Giriş+Film paketine 12 ay taahhütle üye olunmalıdır. Turksat’ta 1 yıl HD hediyesi sunulmamaktadır. Turksat Film paketi, SD formatta olup Moviemax Premier, Turk, Stars, Action, Comedy ve Family kanallarını kapsar. Turksat Giriş+Film Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 35,99 TL’dir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Binamızda merkezi Digiturk anteni yok, kurulum için ne kadar ödeyeceğim?

- Hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.


Taahhütüm bozulursa ne öderim?

 

- Taahhüt verdiğiniz 12 aydan geriye kalan aylar için güncel fiyatlardan faturalandırılırsınız.

ÜYE OL

Digiturk Film Paketi Eutelsat Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473  görüşerek üyelik servis kurulum talep işlemlerinizi başlatabilirsiniz, veya İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

Tıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM