Abone Merkezi 0212 551 74 74
Digiturk Film ve Dizi Hd Paketi Kampanyaları
Digiturk Film ve Dizi Hd Paketi Kampanyaları


Digiturk Film ve Dizi Hd Paketi Kampanya fırsatları ile üye olun tüm dünya ile birlikte sizde Dizi ve Film izleme keyfini evinizde rahat bir şekilde yaşayın!

 

Digiturk Film ve Dizi Hd Paketi’nde size özel Full Keyif Var!
 

FİYATLAR

Digiturk Giriş paketi ve Digiturk avantajlı Film ve Dizi Paketi ilk 4 ay size özel sadece 19,99 TL. İlk 1 ay Lig Tv, 4 ay Dizi ve Sporextra paketi size özel hediye!
12 ay ücretsiz Digiturk Full HD keyfi hediye!

 

 
Digiturk Avantajlı Dizi Paketi 12 aylık ödeme planı:
 
 
İlk 4 ay
4-12 ay
19,99 TL
57,99 TL

 

 12 ay ücretsiz Digiturk Full HD servisinden yararlanabilmek için Digiturk HD servisine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi gereklidir.


KURULUM

Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak ile dıs kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir 

 

UYDU ALICI

 

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

 

• Digiturk Film ve Dizi Hd Paketi ile keyfiniz hiç bitmeyecek. 

 

• Dizi paketinde yer alan tüm Dizi ve Filmleri Tv’de, Web’de, cepte ve tablette dilediğiniz heran her yerde hiçbir ek ücret ödemeden full hd yüksek ses ve görüntü kalitesi ile seyredebilirsiniz.  

• Türkçe dublaj,ve Türkçe/İngilizce altyazı  yada orjinal seçenekleri Digiturk'te!

 

 Sizde hemen üye olmak yada detaylı bilgi almak için 0212 551 74 74 nolu numaramızı arayınız.

 

Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+HD paketi, ilk 4 ay ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 57,99TL’dir.

Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Turksat uydusu üzerinden yayın alan üyelerimiz için Giriş + Film + Dizi Paketi , ilk 4 ay ayda 19,99TL, kalan aylar ayda 49,99TL ‘dir. 12 ay HD hediyesi Turksat uydusu üzerinden sunulmamaktadır. Dizi paketine Dilediğin zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları içindeki Yabancı Dizi kategorisi ile ulaşılabilmektedir. Dizi paketinde yer alan içerikleri Dilediğin Zaman uygulaması ile TV’den izlemek için uydu alıcınızın internet uyumlu modellerden biri olması ve internet hizmeti alıyor olmanız gerekmektedir. Dilediğin Yerde uygulaması ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Dizi paketinde yer alan kanalları canlı olarak yalnızca Digiturk Dilediğin Yerde uygulamasında yer alan CANLI TV özelliği ile web, akıllı telefon ve tablet üzerinden izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman uygulaması ile Yabancı Dizi kategorisinde yer alan içerikleri izleyebilirsiniz. Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları için gerçekleştireceğiniz internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ayrıca ücretlendirilecektir. Diledigin Zaman uydu alıcısı kullanıcılarına kotasız internet kullanımını öneriyoruz. Kampanyalar 3 Mayıs 2017’ye kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurulum için ek ücret ödeyecek miyim?

 

12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

ÜYE OL

Digiturk Film ve Dizi Hd Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473  görüşerek üyelik servis kurulum talep işlemlerinizi başlatabilirsiniz, veya İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

Tıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM