Abone Merkezi 0212 551 74 74
Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi Kampanyaları
Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi Kampanyaları

Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi Lig'e Erken Gel abonelik indirimli avantaj kampanya fırsatı sizleri bekliyor!  Lig Tv Süperlig Paketi ilk 3 ay 39,99 TL'ye izleyebilirsiniz.

Lig Tv Şampiyonlar Turksat Paketine abone olmak için Digiturk Abone Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerimiz ile 0212 441 0 473 görüşerek kampanya hakında detaylı bilgi alabilir abonelik kurulum başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

•  Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi 3 Mart 2016'ya kadar 39,99TL sonra 70,99TL.

•  İlk 1 ay Spor Extra hediye.
•  İlk 1 ay Lig Tv Mobil servis paketi hediye.
•  Kurulum ve Aktivasyon Ücretsiz
•  Digiturk Turksat Süperlig paketine abone olana sürpriz hediyeler!


FİYATLAR

Digiturk çok avantajlı Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi kampanyası kapsamında belirtilen indirimler tüm Lig TV paketleri ( Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar ) için geçerli olup, abone olacagınız paketin maçlarını kapsamaktadır. Mobil LİG TV paketleri hediyedir. Mobil LİG TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediginiz Zaman Dilediğiniz Yerde uygulaması ile Şampiyonların maçlarını canlı seyredebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçları izlenebilirsiniz.

Turksat Digiturk Paketleri   İlk 3 ay Fiyat  Hd'li Fiyat    
Giriş + Şampiyonlar   39,99 TL 70,99 TL 77,99 TL    

  

Digiturk Lig Tv Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (0 212 551 74 74) Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi kampanya fırsatı ile üyeliğini başlatabilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi kampanya avantaj hizmeti sadece yeni aboneliklerde ve 3 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

 

 

KURULUM

Bu hizmet dahilinde 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

 

Eğer binada Digiturk merkezi Sistemi varsa çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum esnasında alınır.Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina veya bireysel mevcut uydu sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servis ekibimiz tarafından kurulum sırasında alınır.

 

Digiturk Abone Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri’ni arayarak (0 212 441 0 473) Digiturk Turksat Lig Tv Süperlig Paketi kampanya fırsatı ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz abonelik kurulum talebinizi oluşturabilirsiniz.

UYDU ALICI

Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi kampanya fırsatı ile başlatacağınız yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR

Futbol çoşkusunun aşkının Lig Tv Paketlerine üye olmadan yaşayamayacağını bilenlere hediyeli Lig'e Erken Gel Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi kampanya avantajları! Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi kampanya avantajları ile üye olarak Spor Toto Şampiyonlar  Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketinde bulunan takımların tüm maçlarını izleyebilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

• Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi üyelik kampanya hediyeleri süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?

 

 

Spor Extra, Yetişkin ve Mobil LİG TV Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar paketi kampanyası hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden veya Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dilediğiniz pakete ait aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz.

 

• Taahhütüm bozulursa ne öderim?
 
 
Üye olduğunuz Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketideki izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

ÜYE OL

Digiturk Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473  görüşerek üyelik servis kurulum talep işlemlerinizi başlatabilirsiniz, veya İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

Tıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM